Встановлення різних операційних систем на ваш комп'ютер

Спеціалісти сервісного центру "Терем-Ок" встановлять на ваш гаджет будь-яку операційну систему, яка вас цікавить, у комплекті з драйверами та всіма необхідними програмами!

Ми встановлюємо ліцензійні та демонстраційні версії операційних систем та програмного забезпечення з подальшою віддаленою підтримкою

Також, ми встановлюємо будь-яке програмне забеспечення у відповідності до ваших потреб. Встановлення може проходити як стаціонарно так і дистанційно (віддалено)

Замовити

Налаштування роутера

Зараз мало яка квартира або будинок обходяться без роутера - пристрою, здатного роздати інтернет всім вашим гаджетам одночасно всього з одного проводка.

Отже, що таке роутер? Роутер - це спеціальний пристрій, що приймає сигнали, що надходять по локальній мережі (LAN), телефонній лінії (DSL) або 4G (GPRS, мобільний інтернет) та розподіляє (маршрутизує) їх на ваші гаджети. По суті, роутери є сполучною ланкою між пристроями користувача і сервером, що роздає підключення до Інтернету. Роутери можуть надавати як провідне підключення по спеціальних кабелях, призначених для цього, так і бездротове, створюючи мережу Wi-Fi.

Якщо ви стали власником цього пристрою - наші фахівці вам допоможуть налаштувати ваш роутер та всі пристрої, які до нього мають підключатися .

Замовити

Сервісне обслуговування

Ні для кого, напевно, не секрет, що наші пристрої під час експлуатації збирають пил, вовну наших домашніх улюбленців, комах та інше сміття. Від сильного запилення пристрої починають грітися, погано працювати, а іноді - взагалі повністю виходять з ладу!

Сервісне обслуговування пристрою є чисткою від пилу та інших забруднень з наступною заміною термопаст і термогумок - при необхідності, а також мастила вентиляторів. Чищення від пилу виконується за допомогою компресора або пилососу за допомогою спеціальних антистатичних засобів.

Ми використовуємо лише сертифіковані термопровідні пасти та мастила, що дозволяє в рази збільшити якість охолодження, а отже і довголіття вашого пристрою.

Замовити

Віддалена підтримка користувачів

З 1 квітня 2012 року ми надаємо професійні послуги з віддаленої підтримки користувачів! Ця послуга передбачає підключення фахівця до вашого комп'ютера віддаленим способом - через спеціальне програмне забезпечення і допомагає вирішувати різні питання роботи комп'ютера. Перевага цієї послуги полягає в тому, що фахівець може оперативніше та ефективніше вирішувати питання, що виникли у вас під час роботи з комп'ютером.

Віддалено можна вирішити проблеми системного та програмного характеру. Наприклад, встановлення програми або антивірусу, а також за допомогою клієнта, деякі проблеми технічного характеру, такі як підключення та налаштування нового обладнання. Але для вирішення проблем з несправними компонентами системного блоку потрібно діагностувати його стаціонарно.


Замовити

Модернізація, або покращення працездатності вашого комп'ютера

Фахівці сервісного центру "Терем-Ок" підберуть найбільш оптимальний варіант модернізації вашого ПК.

Модернізація вашого ПК виконується шляхом заміни застарілих комплектуючих на запчастини більш сучаного виробництва.

Жорсткі диски міняються на твердотілі накопичувачі SSD, а оперативна пам'ять міняється на пам'ять більшого об'єму та більшої швидкості (за рахунок частоти).

Замовити